Web tabanlı Yazılım Uygulamalar

Ekleyen Element Bilgisayar

Web tabanlı Yazılım Uygulamalar

Web tabanlı Yazılım Uygulamalar

Web aplication olarak bilinen web uygulaması, internet ağı ile ulaşılan programlara genel olarak verilen isimdir. Geleneksel programlara göre daha pratik olan web uygulamaları yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Web uygulamaları herhangi bir program kurma ve yükleme işlemi yapmadan kullanılabilmektedir. Web uygulaması sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun internet vasıtası ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Web uygulama performans konusunda esneklik sağlar.

Bu imkanlarla web tabanlı uygulamalar kullanıcılara birçok şekilde pratiklik sağlıyor. Bu durumu teknik açıdan ele aldığımızda işletim sisteminden bağımsız olarak çalışan web tabanlı uygulamalar site yönetimi için büyük avantaj sağlar. Kullanıcılara ayrı ayrı işletim sistemlerine göre ulaşmak yerine tüm kullanıcı grubuna tek komut ile ulaşma imkanı sağlayan web tabanlı uygulamalar sayesinde bilgisayarında herhangi bir tarayıcı olan kullanıcı web adresinize kolayca ulaşarak adresinizden alışveriş yapabilir, açıklamaları okuyabilir ya da web adresiniz hangi alanda hizmet veriyorsa o hizmetler kullanıcıya ulaştırılabilir.

Web tabanlı yazılım kullanımının önemli avantajlarından biri de tüm verilerinizin merkezi bir şekilde tutulması ve onlara web üzerinden herhangi bir bilgisayar ile erişilebilir olmasıdır. Her şey bir bütün olarak tek bir yerde saklandığı için, verinin güncel halini yanlışlıkla diğer bir bilgisayarda unutma gibi bir şanssızlık yaşamazsınız.

Masaüstü yazılımlarına ve herhangi bir güvenlik güncelleştirmesine gerek yoktur, bilgisayara yük bindirmez.

Sunucu tarafı güncellenmesi halinde tüm kullanıcılar son sürüm kullanırlar.

Web tabanlı uygulamalar sayesinde tedarikçiler, müşteriler, kullanıcılar ve çalışanlar tek sistem üzerinde kolayca buluşturulur ve ortak amaç doğrultusunda işlem yapılabilir. Bu işlemler yapılırken mekan ayrımı ve cihaz ayrımı da söz konusu değildir. Her yerden ve her cihazdan internet bağlantısı ile bu işlemler kolayca yapılabilir.

Tüm bu avantajlar değerlendirildiğinde Web tabanlı uygulamalar kesinlikle büyük önem kazanmaktadır.

Web tabanlı ERP yazılımları da, bir çok işletmenin ihtiyaçlarını gidermeye adaydır. ERP projelerindeki başarısızlıkların çoğu zaman nedeni uygulama sürecinin doğru yönetilememesidir. Web tabanlı ERP uygulamaları ile süreçler daha kontrollü şekilde ve yönetilebilir olacak, izlenebilirlik artacaktır. Böylece En iyi erp yazılımları , web tabanlı erp çözümleri olması muhtemeldir.

Yazılımlarımız için Sunum Yada Demo Talebinde bulunun